Moško - pracovné pomôcky Produkty Kontakt

MOŠKO - pracovné pomôcky

Ochranné pracovné pomôcky ako sú zástery, zváračské doplnky, rukavice a brašne vyrábame a predávame už od roku 1992. Naše produkty chránia Vás a pomáhajú Vám či Vašim zamestnancom bezpečne pracovať viac ako 25 rokov.

Na tejto stránke nájdete štandardné produkty vyskúšané stovkami či tisíckami ľudí.
Ak máte záujem o produkty na mieru, pokojne nám napíšte

Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.mm-mosko.sk. Jej majiteľom je Ing. Miroslav Moško so sídlom na adrese Ing. Miroslav Moško, Drienovská Nová Ves 190, 082 01 Drienovská Nová Ves.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Kontaktné údaje

V prípade, že na našej webovej stránke vyplníte kontaktný formulár, alebo formulár záujmu o niektorý z našich produktov, Vami zadané kontaktné údaje budú použité pri ďalšej emailovej komunikácii. Vaše kontaktné údaje uchovávame len pre účely a po dobu emailovej alebo telefonickej komunikácie. V prípade záujmu o ich vymazanie nás kontaktujte na mm.mosko@gmail.com.

S kým zdieľame vaše údaje

Analytika

Návštevy našich stránok analyzujeme pomocou externých nástrojov. Tieto analytické nástroje sledujú váš anonymizovaný pohyb a vašu aktivitu na našich webových stránkach. Na takúto analýzu požívame facebook pixel od spoločnosti Facebook a google tag služby Google. Vďaka výsledkom týchto analýz vieme lepšie prispôsobiť obsah a rozloženie prvkov na našich webových stránkach. Rovnako tieto anonymné dáta používame na cielenie reklamy pomocou týchto služieb.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Vami zadané údaje archivujeme iba po dobu emailovej alebo telefonickej komunikácie. Anonymizované údaje v analytických službách uchovávajú analytické služby podľa ich interných pravidiel.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak ste nás kontaktovali prostredníctvom kontaktného formulára alebo formulára záujmu o produkt, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Vaše údaje neposkytujeme žiadnym tretím stranám. Na ich spracovanie využívame štandardných klientov emailovej komunikácie Gmail a Thunderbird.

Majiteľom týchto webových stránok je Ing. Miroslav Moško

Ing. Miroslav Moško Drienovská Nová Ves 190 082 01 Drienovská Nová Ves IČO 32915888

Dodatočné informácie

Ako chránime vaše údaje

Vaše osobné údaje sú uložené v emailových klientoch a podľa potreby prenosu medzi našimi službami či na účely komunikácie s nami s nimi pracujeme v počítačoch s operačným systémom Windows. Prístup k týmto počítačom je zabezpečený heslom.

Aké máme procesy pri úniku dát

V prípade zistenia úniku dát, do 24 hodín túto okolnosť oznámime majiteľovi dát a odstránime dieru v systéme, cez ktorú údaje unikli.

Chcete vedieť viac?